Duben 2007

Videa z prahy 3.4.2007

6. dubna 2007 v 9:27 | hanulka |  Videa
http://youtube.com/watch?v=KsUC7ZhL71E- točila nějaká fanynka
tady ide celkem pěkně slyšet jak zpívaj durch den monsun
tady je vyrobené videjko z ústřižků z prahy...celkem slušné
tož a tady v tomhle odkázku je 6,35 minutek...čučnite :)
.... no a tak bych mohla pokračovat dál páč tech videjek je tam mega hafo...ale přeju pěknou podívanou páč nekterý videjka se dají...ten pocit že sou v ČR a že sou mi na blízku mě hřeje ☺ bohužel naši mi nedovolili do té ostravy...taky jsem se kvůli tomu pořádně probrečela...kdyby někdo našel nějaký odkaz kde je video natočenéé profesionálem, pošlete mi prosím odkaz...tady ty fanynkovský sou taky pěkný, ale lepší bude to neamatérské :)

Tokio Hotel 483 Tour v ČR

1. dubna 2007 v 13:15 | hanulka |  Novinky

Tokio Hotel 483 Tour v ČR

Před čtveřicí Tokio Hotel, která si během velice krátké doby získala srdce tísíců fanoušků v Německu a následně i v dalších evropských zemích, Českou republiku nevyjímaje, se nyní otevírá zcela nová kapitola v jejich profesionální kariéře. Pro kapelu, kterou tvoří Bill, Tom, Gustav a Georg byl poslední měsíc ve znamení prací na novém albu Zimmer 483, které spatří světlo světa 23. února 2007. Turné k nové desce odstartuje 16. března 2007 ve spolupráci s časopisem Bravo a televizním kanálem VIVA TV, a zavítá do největších evropských metropolí.
Ostravský koncert se koná 7. 4. 2007 v 18 hod v ČEZ Aréně.
Vstupenky v předprodeji stojí 695 Kč a je možno je zakoupit prostřednictvím Ticketpro a TicketArt nebo na stránkách
www.velryba.cz

Pražský koncert se koná již 3. 4. 2007 v Sazka Areně. Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí 590Kč až 790Kč podle místa a je možno je zakoupit prostřednictvím www.sazkaticket.cz Obsazení: Bill Kaulitz - zpěv
Tom Kaulitz - kytara
Gustav Schäfer - bicí
Georg Listing - baskytara
Vstupenky v předprodeji stojí 695 Kč a je možno je zakoupit prostřednictvím Ticketpro a TicketArt nebo na stránkách
www.velryba.cz
Tokio Hotel special především v premiéře představí klip Spring Nicht, čtyři minuty a dvanáct vteřin napětí a emocí. Spring nicht je druhý singl z alba Zimmer 483 (ne 433), které se momentálně třináctým nejprodávanějším albem v České republice.
Tak co děvčata už se těšíte jak budou podruhé v ČR???Ráda bych založila novou rubriku ZÁŽITKY S TH ..... kdybyste do komentíků napísali zážitky s konzíků apod...nebo i srazy fanynek...chtěla bych je z komentíků převést do článů a následně podat do této rubriky....tím byste aspon těm co tam nemohou být a rodiče jim to nedovolí, nebo to mají moc daleko, přiblížili společně nádherné okamžiky, které jistě stojí uveřejnit a podělit se s nimy s ostatními....MOC VÁS PROSÍM I ZA SEBE PTŽ MI TO NAŠI NEDOVOLÍ :´(((((((